KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12691233
nr 1269 1233
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Blandteknik, 4 st, Signerad, 1960,27x34 cm
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:27:18
700 kr
900 kr
1.200 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren